Спортни Футбол Югозападна III лига Резултати

Вписване



Статистика

Брой прегледи на съдържанието : 1819417
В момента има 302 посетителя в сайта

Търсене в сайта

Банер
Май 2024
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

РЕЗУЛТАТИ / КЛАСИРАНЕ

Югозападна Трета лига

XXVII кръг
30 март 2024 г., събота, 15:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Вихрен (Сандански) 2:1
Оборище (Панагюрище) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:1
Пирин 1941 (Разлог) - ЦСКА 1948 III 1:0
Хебър 1918 II (Пазарджик) - Сливнишки герой 1:3
Чавдар (Етрополе) - Септември II 0:3 сл.
Рилски спортист 2011 - Миньор (Перник) 1:2
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (Симитли) 4:1
Банско – Кюстендил 0:1
30 март 2024 г., събота, 16:00 ч:
Славия 1913 II - Левски II 2:1
31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч:
ЦСКА-София II - ОФК Костинброд 2012 4:1

Класиране
1. Миньор (Перник)    27    22    3    2    53:19    69
2. ЦСКА-София II
27    20    3    4    50:21    63
3. Сливнишки герой
27    13    7    7    38:31    46
4. Балкан 1929 (Ботевград) 27    12    8    7    49:42    44
5. Вихрен (Сандански)
27    13    5    9    39:34    44
6. Ботев 1937 (Ихтиман) 27    12    7    8    44:39    43
7. Кюстендил 27    11    6    10    46:35    39
8. Рилски спортист 2011
27    12    2    13    40:41    38
9. Левски II
27    11    4    12    46:37    37
10. Септември II
27    10    6    11    38:33    36
11. Витоша (Бистрица) 27    10    6    11    22:23    36
12. Банско
27    9    8    10    31:35    35
13. ЦСКА 1948 III
27    9    5    13    36:39    32
14. Септември (Симитли) 27    6    9    12    33:42    27
15. Славия 1913 II
26    8    3    15    35:49    27
16. ОФК Костинброд 2012 26    6    7    13    30:50    25
17. Хебър 1918 II (Пазарджик) 27    7    4    16    27:39    25
18. Оборище (Панагюрище) 27    6    6    15    31:62    24
19. Пирин 1941 (Разлог)  27    6    5    16    20:42    23
20. Чавдар (Етрополе) 27    13    2    12    46:41    41 - изваден

  
XXVIII кръг
6 април 2024 г., събота, 16:00 ч:
Вихрен (Сандански) - Банско
Кюстендил - Ботев 1937 (Ихтиман)
Септември (Симитли) - Рилски спортист 2011
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе) 3:0 сл.
Септември II - Хебър 1918 II (Пазарджик)
Сливнишки герой - Пирин 1941 (Разлог)
ЦСКА 1948 III - Оборище (Панагюрище)
Балкан 1929 (Ботевград) - Славия 1913 II
Левски II - ЦСКА-София II
ОФК Костинброд 2012 - Витоша (Бистрица)





 
YouSofia