Спортни Футбол Б ОГ София Резултати

Вписване



Статистика

Брой прегледи на съдържанието : 1819448
В момента има 181 посетителя в сайта

Търсене в сайта

Банер
Май 2024
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

РЕЗУЛТАТИ

"Б" ОГ София (столица)

Север
XIX кръг
30 март 2024 г., събота, 17:00 ч:
ОФК София 1992 - Житен II 7:0
Атанас Веселинов (7), Тихомир Динев (39, 55, 66), Добри Денев (66, 68), Васил Руменов (72)
31 март 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Сокол (Бенковски) - Спортист 13 (Мировяне) 2:0
Георги Михайлов (46), Никола Галчев (61)
Вихър (Требич) - Спартак 1933 (Подгумер) 1:5
Вихър: Ясен Янакиев (58); Спартак: Радостин Димкин (28), Методи Миланов (39, 49, 78), Валентин Христов (70)
Кремиковци – Враждебна 1:5
Кремиковци: Николай Илиев (2); Враждебна: Георги Бачев (42-д.), Кристиян Ангелов (59, 73), Евелин Георгиев (87), Марио Димитров (89)
Партизан 2023 (Световрачене) – почива

Класиране
1. Сокол (Бенковски)
17    13    1    3    69:18    40
2. Спартак 1933 (Подгумер) 17    13    1    3    67:16    40
3. ОФК София 1992    17    12    2    3    55:26    38
4. Враждебна
17    11    3    3    77:24    36
5. Вихър (Требич)
17    6    1    10    32:52    19
6. Спортист 13 (Мировяне)    17    6    1    10    38:40    19
7. Партизан     2023 (Световрачене) 16    5    2    9    30:48    17
8. Кремиковци    17    3    1    13    12:71    10
9. Житен II   17    1    0    16    12:97   


XX кръг
6 април 2024 г., събота, 17:00 ч:
Житен II - Враждебна
7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак 1933 (Подгумер) - Партизан 2023 (Световрачене)
ОФК София 1992 - Сокол (Бенковски)
7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Спортист 13 (Мировяне) - Вихър (Требич)
Кремиковци – почива

Юг

XIX кръг
31 март 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Казичене 1929 - Левски-Спартак 1962 1:0
Костадин Пилитов (14)
31 март 2024 г., неделя, 16:00 ч:
Спарта – Люлин 0:2
Емил Пантев (39), Андрей Георгиев (44)
Урвич (Панчарево) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0
Алекс Йорданов (3), Станислав Димитров (17), Божидар Петелов (61-д.), Даниел Езекиев (84-авг.)
31 март 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Национал - Спартак 2015 (Д. Пасарел) 12:2
Национал: Данийл Затонов (9), Ивайло Томчев (11), Христо Георгиев (26, 29, 33), Деян Алексов (38), Владислав Петрунов (42), Калоян Соколов (70, 78), Деян Ненков (71), Любомир Югов (86), Халил Джевдет (88); Спартак: Александър Господинов (52, 61)
Арес - Обеля 1945 отл.

 Класиране:
 1. Национал 19    19    0    0    125:14    57
2. Урвич (Панчарево) 19    13    0    6    54:41    39
3. Казичене 1929 19    12    1    6    60:30    37
4. Левски-Спартак 1962 19    10    2    7    38:37    3
5. Обеля 1945 18    10    1    7    46:35    31
6. Орловец 2015 (Кокаляне)  19    6    4    9    25:55    22
7. Арес 18    6    3    9    35:46    21
8. Спартак 2015 (Д. Пасарел) 19    4    5    10    34:61    17
9. Люлин 19    4    2    13    35:76    14
10. Спарта
19    1    0    18    21:78    3

XX кръг
7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч:
Спартак 2015 (Д. Пасарел) - Левски-Спартак 1962
Обеля 1945 - Казичене 1929
Орловец 2015 (Кокаляне) - Арес
Национал - Спарта
7 април 2024 г., неделя, 17:00 ч:
Люлин - Урвич (Панчарево)






 
YouSofia